Tālāk sniegti daži no bieži uzdotajiem jautājumiem, ko mūsu klienti uzdod pirms pasūtījuma veikšanas. Ja šeit neatradāt atbildi uz savu jautājumu, lūdzu, noklikšķiniet šeit.
Pasūtījumiem līdz 60 EUR sūtīšanas izdevumi visām precēm ir 3,50 EUR. Tomēr, ja pasūtījuma summa ir 60 EUR vai vairāk, tad sūtījuma piegāde ir bez maksas. Iepakojums visiem pasūtījumiem ir bez maksas.
Visus sūtījumus piegādā LP Express kurjerdienesta. Sūtījumi tiek piegādāti pēc iespējas ātrāk. Ja piegādes brīdī neesat sastopams, varat sazināties ar kurjeru par ziņojumā norādīto tālruni un vienoties par sūtījuma atkārtotu piegādi. Sūtījumu var piegādāt arī uz darbavietu, universitāti, kopmītnēm. Sūtījumu varēsit izņemt 1 nedēļu. Pēc tam sūtījums tiks nosūtīts atpakaļ mums. Ja izvēlētās preces nav noliktavā, mēs jūs informēsim par to ar e-pasta vēstuli.
Lai norēķinātos par pasūtījumu, varat izvēlēties četrus dažādus maksājuma veidus. Varat maksāt piegādes brīdī, veikt bankas pārskaitījumu, maksāt ar PayPal vai Visa vai Mastercard kredītkarti.
Mēs apzināmies, ka mūsu interneta veikala apmeklētāju un lietotāju drošība ir svarīga. Tāpēc garantējam jūsu personas datu 100 % aizsardzību un drošību.
Diemžēl šobrīd nav iespējams preces iegādāties vai saņemt klātienē.
Noformējot pasūtījumu, ievadiet akcijas kodu lodziņā „Akcijas kods”. Pēc koda ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas PIEVIENOT un pasūtījuma kopsumma automātiski tiks samazināta atbilstoši akcijas koda vērtībai.
Pēc likuma jums ir tiesības atteikties no pirkuma līguma un nosūtīt preci atpakaļ 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas brīža. Lai iegūtu papildinformāciju, LINK
You have successfully subscribed!
This email has been registered