Interneta veikala happykoala.lv lietošanas noteikumi ir izstrādāti atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam (Consumer Protection Act (ZVPot)). Interneta veikala darbību nodrošina uzņēmums „MEGASPLET, trgovina po internetu, d.o.o.”, Gmajna 7, 1236 Trzin (turpmāk tekstā – “pakalpojuma sniedzējs”). Reģ. Nr.: 6988407000. Uzņēmums ir PVN maksātājs. PVN maksātāja Nr.: SI84375493. Uzņēmuma direktors ir Luka Ropotars (Luka Ropotar). Reģistrācijas iestāde: Ļubļanas rajona tiesa Ieraksta Nr.: 2016/768.

Vispārīgie noteikumi

Noteikumi apraksta interneta veikala darbību, lietotāja tiesības un darījuma attiecības starp pakalpojuma sniedzēju un pircēju. Pirms šīs tīmekļa vietnes lietošanas ir rūpīgi jāiepazīstas ar vispārīgajiem noteikumiem. Lietojot šo tīmekļa vietni, jūs esat iepazinies ar darījuma noteikumiem, personas datu aizsardzību un juridisko paziņojumu un piekrītat tiem. Ja nepiekrītat noteikumiem, lūdzu, nelietojiet tīmekļa vietni. Lapās ir izvietotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, kas nav pakalpojuma sniedzēja pārziņā, tāpēc ir tikai un vienīgi to autoru atbildība un nekādā gadījumā pakalpojuma sniedzējs nav par to atbildīgs. Pakalpojuma sniedzējs un visi pakalpojuma sniedzēja tiešsaistes satura veidotāji, kas piedalās šāda satura radīšanā un veidošanā, nav atbildīgi par zaudējumiem, kas rodas no piekļūšanas šādam saturam, vai tā pareizību vai nespēju šādu informāciju izmantot un jebkādām kļūdām vai trūkumiem tā saturā. Pakalpojuma sniedzējam ir tiesības mainīt vispārīgos noteikumus, atjauninot šo lapu. Jums ir saistošas noteikumu izmaiņas.

BRĪDINĀJUMS! Šis interneta veikals ir tiešsaistes mazumtirgotājs, kas paredzēts tikai galapatērētājam (B2C). Tāpēc mēs nepārdodam preces juridiskajām personām, izmantojot tīmekļa vietni (B2B), un līdz ar to nepiedāvājam iespēju izrakstīt rēķinu juridiskajām personām. Pēdējais nosacījums arī nozīmē to, ka nav iespējams veikt izmaiņas fizisko personu izrakstītos rēķinos juridiskajām personām, kā arī tirdzniecības darījums notiek tikai ar fizisko personu.
Ja vēlaties izveidot B2B attiecības ar mūsu uzņēmumu un iegādāties preces vairumā (noformējiet paku/kasti par minimālo pasūtījuma summu 5000 EUR + PVN), lūdzu, sazinieties ar mūsu vairumtirgotāju, rakstot uz e-pasta adresi: info@happykoala.lv.

Lietotāja reģistrācija

Pasūtījuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrācija. Noformējot pasūtījumu, aizpildiet prasītos laukus ar personas datiem un piegādes informāciju. Pasūtījuma noformēšanas pirmajā lapā, kur aizpildāt datus, vienkārši atlasiet lodziņu „Saglabāt datus nākamajai reizei”. Šādi jums nevajadzēs atkārtoti ievadīt visus datus, veicot nākamo pirkumu.

Maksājuma veids

Pakalpojuma sniedzējs nodrošina šādus tālāk minētos maksājuma veidus.

• Preces saņemšanas brīdī (maksājums preces saņemšanas brīdī). Par savu pasūtījumu varat norēķināties, kad kurjers to piegādās. Sūtījumu piegādā LP Express kurjerdienests un netiek ieturēta komisijas maksa par piegādi.
• Ar faktūrrēķinu (maksājums atbilstoši faktūrrēķinam, ar bankas pārskaitījumu uz bankas kontu). Faktūrrēķinu saņemsiet uz norādīto e-pasta adresi. Pasūtījums tiks apstrādāts un prece tiks piegādāta, tiklīdz apmaksāsiet faktūrrēķinu pilnā apmērā. Ja faktūrrēķins ir apmaksāts daļēji, preces paliek pārdevēja īpašumā līdz turpmākam paziņojumam. Ja pasūtījuma summa ir lielāka par 300 EUR, jūs varat izvēlēties tikai faktūrrēķinu kā maksājuma veidu.
• PayPal (tiešsaistes maksājums, izmantojot tīmekļa vietni www.paypal.com). Pēc maksājuma veida apstiprināšanas tiksiet novirzīts uz www.paypal.com serveri, kur jums jāizpilda PayPal norādījumi. Kad maksājums būs veikts pilnā apmērā, jūsu sūtījums tiks nosūtīts uz pasta nodaļu.
• Maksājums ar kredītkarti (maksājums ar Visa vai MasterCard kredītkarti): Lūdzu, šim nolūkam paredzētajā veidlapā ievadiet kredītkartes turētāja vārdu un uzvārdu, kartes numuru un CVV kodu, kas parasti atrodams kredītkartes otrajā pusē. Maksājums ar kredītkarti ir pilnīgi drošs. 
• Pakalpojumu sniedzējs neatļauj rēķina izrakstīšanu juridiskajām personām (SIA, individuālais komersants utt.).

Pircēja saistības

Noklikšķinot uz „PIEVIENOT GROZAM”, pircējs apstiprina, ka:

• saskaņā ar likumu ir vecāks par 18 gadiem;
• viņš/viņa ir rīcībspējīgs.

Piegādes laiks un veids

Pasūtījumi interneta veikalā tiek pieņemti 24 stundas dienā. Visi pasūtījumi tiek apstrādāti ienākošā secībā. Ja preces nav noliktavā pasūtījuma izdarīšanas brīdī, piegādes laiks tiek pagarināts atbilstoši ražotāja norādītajam preču piegādes laikam. Katrai precei ir arī atbilstoši norādīts noliktavā esošo vienību skaits.

Sūtījumu piegādes partneris ir LP Express.

Preču cenas un piegādes izmaksas

Preču cenas interneta veikalā ir norādītas eiro (EUR) un jau iekļauj pievienotās vērtības nodokli (VAT), ja vien nav skaidri norādīts citādi. Uzņēmums „MEGASPLET D.O.O.”, nodokļa maksātāja numurs 84375493, ir nodokļu maksātājs (Slovēnijā) un līdz ar to tam ir pienākums maksāt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Cenas ir derīgas pasūtījuma noformēšanas brīdī un tām nav iepriekš noteikts derīguma termiņš. Cenas ir piemērojamas maksājuma brīdī ar iepriekš izvēlēto maksājuma veidu saskaņā ar iepriekš minētajiem nosacījumiem.

Piedāvājums interneta veikalā ir derīgs, kamēr prece ir noliktavā, ja vien nav norādīts citādi.
Iegādājoties preces par kopsummu virs 60 EUR, pasūtījuma iesaiņošana un piegāde ir bez maksas. Iegādājoties preces par kopsummu zem 60 EUR, pasūtījuma iesaiņošanas un piegādes izmaksas, neatkarīgi no pasūtījuma svara, preču skaita un izmēra, ir 3,50 EUR. Precīzas nosūtīšanas izmaksas ir redzamas, pirms pasūtījums ir apstiprināts.

Preču iegāde

Vispirms atlasiet preci, ko vēlaties iegādāties, pēc tam nospiediet pogu „Pievienot grozam”. Pasūtīto produktu skaits un kopsumma ir redzama pa labi virs pirkuma groza. Ja vēlaties noņemt vai pasūtīt mazāku daudzumu konkrētās preces, nospiediet saiti „Grozs” un pēc tam precizējiet preces daudzumu, atlasot vēlamo skaitli, vai noklikšķinot uz „Atkritumu tvertne”, lai preci izdzēstu. Laukā „Piezīmes” varat ievadīt īpašus norādījumus vai sūtījuma preferences. Nospiediet pogu „Noformēt pasūtījumu”, lai pabeigtu pasūtījumu. Interneta veikalā jāizpilda turpmākās darbības.

  1. darbība – Pircēja dati. Ievadiet savu e-pasta adresi un piegādes informāciju (vārds, uzvārds, adrese un tālruņa numurs).
  2. darbība – Piegāde. Atlasiet piegādes veidu un ievadiet piegādes adresi, ja tā atšķiras no adreses, ko ievadījāt 1. darbībā.
  3. darbība – Maksājuma veids un pasūtījuma iesniegšana. Šeit atlasiet maksājuma veidu un iesniedziet savu pasūtījumu. Ja jums ir akcijas kods, ievadiet to atbilstošajā laukā.
  4. darbība – Kopsavilkums un pasūtījuma apstiprināšana.

Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet pasūtīto preču kopsavilkumu uz norādīto e-pasta adresi. Pakalpojuma sniedzēja tīmekļa vietnē pircējam vienmēr ir pieejama informācija par pasūtījuma statusu un saturu. Šajā brīdī starp pakalpojuma sniedzēju un pircēju ir noslēgts līgums par pasūtīto preču iegādi. Noklikšķinot uz pogas „Apstiprināt pasūtījumu”, jūs apstiprināt, ka esat iepazinies un piekrītat pakalpojuma sniedzēja tīmekļa vietnē publicētajiem noteikumiem. Pirkuma līgums slovēņu valodā pircējam ir pieejams jebkurā laikā tīmekļa vietnes lejasdaļā.

Brīdinājumi!

Alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus ir aizliegts pārdot personām, kuras jaunākas par 18 gadiem. Pircējam jābūt pilngadīgai personai pasūtījuma veikšanas brīdī. Ja tā nav, pircējam nekavējoties ir jāpārtrauc pirkuma līgums. Pakalpojuma sniedzējs var sazināties ar pircēju, zvanot uz viņa/viņas norādītos tālruņa numuru, lai pārbaudītu sniegto informāciju.
Preču piegāde nav iespējama laika posmā no plkst. 21:00 līdz 7:00.

Pasūtījuma atcelšana

Pasūtījumu varat atcelt līdz preču izsūtīšanas brīdim. Sadaļā „Pasūtījumu vēsture” redzami visu jūsu veiktie pirkumi. Jums jāatlasa pasūtījums, kuru vēlaties atcelt, un jānosūta mums atcelšanas ziņojums uz mūsu e-pasta adresi, obligāti norādot pasūtījuma atsauces numuru. Pēc veiksmīgas atcelšanas saņemsiet e-pasta paziņojumu. Jūsu atceltais pasūtījums būs redzams arī sadaļā „Pasūtījumu vēsture”.

Tiesības atteikties no līguma

Klientam ir tiesības 14 dienu laikā informēt uzņēmumu un atteikties no līguma, nenorādot iemeslu. Ziņojums uzskatāms par saņemtu, ja sūtījums saņemts norādītajā laikposmā. Pircējam jāinformē uzņēmums par savu lēmumu attiekties no līgumu ne vēlāk kā 14 dienu laikā no preču saņemšanas, nepārprotami paziņojot par plānoto preču atpakaļatdošanu. To var izdarīt, aizpildot „Atteikšanās no līguma – atpakaļatdošana 14 dienu laikā” un preces jānosūta atpakaļ 14 dienu laikā no brīža, kad pakalpojumu sniedzējs saņēmis paziņojumu par atpakaļatdošanu.

Naudas atmaksa tiek veikta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienas pēc tam, kad saņemts paziņojums par atteikšanos. Uzņēmums veic naudas atmaksas maksājumu, izmantojot to pašu maksājuma veidu, kādu izmantoja patērētājs, iegādājoties preces, ja vien patērētājs nav pieprasījis cita maksājuma veida izmantošanu un ja patērētājam tā rezultātā nav citu saistītu izmaksu.

Patērētājs var pārbaudīt un izmēģināt preces tikai tik daudz, lai konstatētu bojājumu. Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja tas izriet no darbības, kas nav bijusi nepieciešama preces būtības, īpašību un funkcionalitātes noteikšanai.

Vienīgās izmaksas, kas sedzamas patērētājam attiecībā uz atteikšanos no līguma, ir saistītas ar preču atpakaļsūtīšanu (šajā gadījumā izmaksas aprēķina atbilstoši piegādes pakalpojuma sniedzēja cenrādim un tās ir atkarīgas no tā, vai preces tiek nosūtītas/iepakotas/transportētas). Prece jānosūta atpakaļ pārdevējam ne vēlāk kā 14 dienu laikā, kopš nosūtīts paziņojums par atteikšanos no līguma (pirkuma).

Patērētājam nav tiesību atteikties no līguma, ja preces ražotas pēc patērētāja individuāla pasūtījuma, tās pēc savas būtības nav paredzētas sūtīšanai atpakaļ, tās paredzētas tūlītējai lietošanai vai to derīguma termiņš ir beidzies.

Izņēmuma gadījumā, ja preces netiek sūtītas atpakaļ atbilstoši ZVPot, pārdevējs var piedāvāt patērētājam atbilstošu naudas kompensāciju par preci, kuras apjomu pārdevējs nosaka neilgi pirms atmaksas veikšanas. Atlaides kompensācija tiek ņemta vērā pēc apstiprinājuma saņemšanas e-pastā. Minēto kompensāciju patērētājs izmanto tikai tādēļ, lai iegādātos citu preci par to pašu cenu vai lielāku.

Tiesības saņemt pirkuma naudas atmaksu garantijas sūdzības gadījumā un ja konstatēts materiāls preces bojājums, sīkāk regulē Patērētāju tiesību aizsardzības likums (neoficiāls konsolidēts teksts).

Iesakām preces atbilstoši iepakot transportēšanai, izmantojot to oriģinālo vai cita veida piemērotu un drošu iepakojumu. Mēs nepieņemam preču atpakaļsūtījumus, ja izvēlējāties maksāt skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

Preces, kas ražotas pēc patērētāja individuāla pasūtījuma, kuras pēc savas būtības nav paredzētas sūtīšanai atpakaļ, ir paredzētas tūlītējai lietošanai vai to derīguma termiņš ir beidzies, nav piemērotas atpakaļatdošanai.

Adrese atpakaļatdošanai:

EXPEDICO/LT POST/MEGASPLET.

Metalo 5, Vilnius, 02190.Bojātu sūtījumu atpakaļatdošana

Ja sūtījums ir fiziski bojāts, trūkst tā satura vai ir atvēršanas pazīmes, pircējam pēc sūtījuma saņemšanas ir jāuzsāk sūdzību procedūra pret kurjeru, kurš sūtījumu piegādājis, vai jāinformē piegādes pakalpojumu sniedzējs. Ja nepieciešama papildinformāciju par bojātu sūtījumu, lūdzu, sazinieties ar klienta atbalsta dienestu. Kopā ar piegādes pakalpojumu sniedzēju centīsimies sūdzību atrisināt pēc iespējas ātrāk.

Garantija

Ja precei nav pievienots garantijas talons, rēķins ir derīgs garantijas apliecinājums, kuru ievēro uzņēmums „Megasplet d.o.o.”. Visām tehniska rakstura precēm Slovēnijas Republikas teritorijā tiek garantēta 24 mēnešu darbība bez bojājumiem. Garantijas periods sākas no sūtījuma saņemšanas brīža. Ražotājam ir pienākums veikt garantijas remontu 45 dienu laikā no preču saņemšanas brīža vai arī prece jāsamaina pret citu, tādu pašu preci bez bojājumiem. Preci sūtot atpakaļ garantijas remontam, nepieciešams iekļaut visas pirkuma vienības (savienojuma vadus utt.) un norādīt atpakaļatdošanas iemeslu un aprakstīt defektu. Pirms preču sūtīšanas atpakaļ garantijas laikā ir nepieciešams par to iepriekš vienoties, sūtot e-pasta ziņojumu uz info@happykoala.lv, lai sūdzību efektīvi atrisinātu.

Personas datu aizsardzība

Mēs apzināmies, ka mūsu interneta veikala apmeklētāju un lietotāju privātums ir svarīgs. Reģistrējoties interneta veikalā, jūs piekrītat savu personas datu glabāšanai un izmantošanai tikai un vienīgi pasūtījuma izpildei. Pakalpojuma sniedzējs apņemas nepārtraukti aizsargāt visus lietotāja personas datus. Nekādā gadījumā lietotāja dati netiek nodoti nepilnvarotām personām.

Materiāls bojājums

Kas ir materiāls bojājums?
Materiāls bojājums ir tad, kad preces īpašības neatbilst tās paredzētajam normālam lietojumam vai pārdošanai:
• precei nav īpašību, kas nepieciešamas konkrētajam nolūkam, kuram pircējs to iegādājas, bet kas pārdevējam bija zināmas vai viņam vajadzēja būt zināmām;
• precei nav tādu īpašību un kvalitāšu, par kurām tieši vai netieši panākta vienošanās vai kuras ir noteiktas;
• pārdevējs ir piegādājis preci, kas neatbilst paraugam vai modelim, ja vien paraugs vai modelis nebija rādīts tikai informatīvos nolūkos.

Kā pārbauda preces atbilstību?
Preces atbilstību pārbauda, to salīdzinot ar citu, nebojātu šī paša veida preci, kā arī pēc ražotāja paziņojuma vai informācijas uz pašas preces.

Kā pieteikt sūdzību par materiālu bojājumu?
Pircējam jāinformē pārdevējs par jebkādu materiālu bojājumu, norādot sīku tā aprakstu, juridiski noteiktajā termiņā un tajā pašā laikā sniedzot pārdevējam iespēju preci pārbaudīt.

Uzņēmums uzņemas atbildību par preču materiāliem bojājumiem, kas radušies divu gadu laikā kopš preču saņemšanas.

Tiesības pieteikt sūdzību par preces materiālu bojājumu sīkāk regulē Patērētāju tiesību aizsardzības likums.

Informatīvā paziņojuma abonēšana

Pakalpojumu sniedzējs var sazināties ar lietotāju, izmantojot attālās saziņas līdzekļus tikai tad, ja lietotājs tam skaidri ir piekritis. Par piekrišanu uzskatām interneta veikala informatīvā paziņojuma abonēšanu, atzīmējot lodziņu „Abonēt informatīvo paziņojumu” (lapas jaunumi, jauni piedāvājumi, akcijas), reģistrējoties vai caur citiem saziņas līdzekļiem, abonējot šo paziņojumu.

Juridiskais paziņojums

Interneta veikals ir uzņēmuma „MEGASPLET D.O.O.” īpašums. Uzņēmums arī nodrošina šī interneta veikala darbību. Interneta veikalā publicētais saturs ir uzņēmuma „MEGASPLET D.O.O.” īpašums un izmantojams tikai nekomerciālos nolūkos, norādot visus autortiesību brīdinājumus, un to nevar kopēt, reproducēt vai kā citādi izplatīt bez uzņēmuma „MEGASPLET D.O.O.” atļaujas.

Sūdzības un strīdu izšķiršana

Pakalpojuma sniedzējs ievēro piemērojamos patērētāju tiesību aizsardzības tiesību aktus. Pakalpojumu sniedzējs dara visu iespējamo, lai izpildītu savu pienākumu uzturēt efektīvu sūdzību izskatīšanas sistēmu. Sūdzību var iesniegt, nosūtot e-pasta ziņojumu uz adresi: info@happykoala.lv. Piecu darbdienu laikā pakalpojuma sniedzējs apstiprina, ka sūdzība ir saņemta, informējot pircēju par to, cik ilgā laikā sūdzība tiks izskatīta, kā arī turpina informēt par izskatīšanas procesa gaitu. Pakalpojuma sniedzējs apzinās, ka būtiska patērētāja strīda iezīme vismaz attiecībā uz strīdu izšķiršanu tiesā ir disproporcija starp prasības ekonomisko vērtību un izmaksām, kas rodas, risinot pašu strīdu. Šī iezīme ir arī būtisks šķērslis patērētājam necelt prasību tiesā. Tāpēc pakalpojuma sniedzējs apņemas darīt visu iespējamo, lai jebkādus strīdus izšķirtu sarunu ceļā.

Pakalpojumu sniedzējs atzīst IRPS pakalpojumu sniedzēju strīda izšķiršanai:
European Centre for Dispute Resolution, Tomšičeva 6, 1000 Ljubljana, Slovenia
Tālruņa nr.: +386 08 205 65 90
Tīmekļa vietne: www.ecdr.si

Strīdu alternatīvas izšķiršanas iespējas:
• Saite uz SIT platformu (strīdu izšķiršanas tiešsaistē): https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=SL
• Pakalpojumu sniedzējs nodrošina arī strīdu alternatīvu izšķiršanu

Vēlam patīkamus un saprātīgus pirkumus!

You have successfully subscribed!
This email has been registered