LAIPNI LŪDZAM


Viss izklaidēm vienā vietā

Interneta veikals „HappyKoala” izveidots, lai jūs vienuviet atrastu visu, kas nepieciešams. Veikala sortiments paredzēts brīžiem, kad nepieciešams distancēties no mācībām, lekcijām, eksāmeniem, darba vai citiem mazāk patīkamiem pienākumiem. Pašreiz interneta veikals „HappyKoala” ir strauji augošs jauns uzņēmums, kas pilnveidojas un attīstās, īstenojot jaunas idejas un sadarbības. Uzņēmuma balsts ir ambiciozā un proaktīvā komanda, kas sasniedz mērķus, rūpējas par klientiem un nodrošina daudzpusīgu preču piedāvājumu.


MŪSU VĒRTĪBAS


Nepārtraukta komunikācija ar klientiem, rūpes par darbiniekiem un attīstība saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām ir tikai daži no mūsu veikala ikdienas uzdevumiem. Ticam, ka mūsu vērtības ir pamats veiksmīgajai uzņēmējdarbībai un apmierināto klientu skaitam.

MŪSU PIRMSĀKUMI

Ideja par interneta veikalu radās mūsu vadītājam Lukam 2011. gadā, kad viņš bija 21 gadu jauns students un apmeklēja dažādus studentiem paredzētus pasākumus un ballītes. Laika gaitā viņš saprata, ka Slovēnijā nav interneta veikala, kas paredzēts tikai studentiem. Tā paša gada beigās viņš izveidoja interneta veikalu, kas piedāvāja dažādas preces izklaidei, starp kurām bija arī vislielākos panākumus sasniegušās žirafes alus dzeršanai, piederumi kokteiļu jaukšanai un dažādas sociālās dzeršanas spēles. Luka savu istabu pārvērta par mazu noliktavu un sūtījuma pakošanas darbnīcu, no kuras katru dienu tika izsūtīts arvien vairāk sūtījumu. Vecāki viņu atbalstīja un palīdzēja, cik vien tas bija viņu spēkos. Pēc vēl divu interneta veikalu atvēršanas 2012. un 2014. gadā, komandai pievienojās papildspēki – divi jauni darbinieki.


Zīmols „HappyKoala” darbojas uzņēmuma „MEGASPLET d.o.o.” gādībā 17 valstīs: Slovēnijā, Horvātijā, Itālijā, Polijā, Ungārijā, Slovākijā, Čehijas Republikā, Rumānijā, Grieķijā, Vācijā, Austrijā, Bulgārijā, Latvija, Lietuva, Igaunija, Spānija un Portugāle. Tajā pašā laikā uzņēmums nepārtraukti meklē jaunus tirgus turpmākai zīmola atpazīstamībai. Pašlaik nodarbinām un sadarbojamies ar 80 daudzsološiem jauniem kolēģiem. Katrs kolēģis ir eksperts savā jomā un kopā darbojas kā labi sastrādājusies komanda ar lielu pieredzi, kas ļauj atlasīt kvalitatīvus produktus un nodrošināt 100 % klientu apmierinātību.


+1.000.000

Vairāk nekā viens miljons apmierinātu klientu, kas izvēlas uzņēmuma „MEGASPLET d.o.o.” gādībā esošos interneta veikalus.


SVARĪGĀKIE NOTIKUMI


Pirmā interneta veikala dibināšana - 2011

2012-2014 - Tiek atvērti divi jauni interneta veikali

Pārceļamies uz jaunām, plašākām telpām Trzinas pilsētā - 2015

2015 - Uzņēmējdarbības paplašināšana un ieiešana Horvātijas tirgū

Atjaunots interneta veikals un uzņēmējdarbības paplašināšana - 2017

2017 - Noliktavu un biroja telpu paplašināšana

Vairāk nekā 25 darbinieki un ārvalstu partneri - 2018

2018 - Vairāk nekāpusmiljons piegādātu sūtījumu

Uzņēmējdarbības paplašināšana un ieiešana Polijas un Ungārijas tirgū - 2018

2019 - Pārceļamies uz jaunām, plašākām telpām

Uzņēmējdarbības paplašināšana un ieiešana Čehijas Republikas un Slovākijas tirgū - 2019

2020 - Uzņēmējdarbības paplašināšana un ieiešana Rumānijas tirgū

Noliktavas pārcelšana un plašākām telpām - 2021

2021 - Uzņēmējdarbības paplašināšana un ieiešana Grieķijas, Vācijas, Austrijas un Bulgārijas tirgū

Darbības paplašināšana Lietuvā, Latvijā un Igaunijā - 2022

2022 - Nosūtīti vairāk nekā 5 miljoni sūtījumu

Darbības paplašināšana Spānija un Portugāle - 2023
Sekojiet mums:


Apskatiet mūsu piedāvājumu:

NOKLIKŠĶINIET ŠEIT

You have successfully subscribed!
This email has been registered